Tere!

Mina olen Sille ja mina olengi Tark Rebane.

Tark Rebane sai alguse sellest, et olles ühe imetoreda lapse ema, on mul (nagu ka paljudel teistel emadel) soov oma lapse arengule võimalikult palju kaasa aidata. Juba lapseootel olles oli mul palju mõtteid, mida kõike võiks teha, aga nagu ikka jäi puudu ajast ja oskustest. Kuniks aga ühel hetkel mõistsin, et tänapäeva tehnoloogiliste võimaluste juures ei peagi olema eriline käsitöömeister, et ise oma lapsele toredaid ja arendavaid töölehti, õppekaarte jms valmistada. Kuna ka minu sõpradel ja tuttavatel tekkis vajadus erinevate väljaprinditavate töölehtede järele, siis otsustasin, et jagan võimaluse piires neid ka teistega, kel neist abi võiks olla. Ja nii sündiski Tark Rebane.

Kuna ma olen töölehtede tegemiseks kasutanud oma isiklikke ressursse ning pühendanud omajagu aega ja energiat, siis on mul hea meel, kui need leiavad kasutust ka teistes peredes või ka õppetegevustes. Seetõttu on enamasti sellel veebilehel olevad töölehed tasuta kasutamiseks (kui pole märgitud teisiti), seejuures aga palun Sul neid kasutada heaperemehelikult ja isiklikuks otstarbeks. Samuti võib neid kasutada õppetegevustes. 

Loodan, et nendest töölehtedest on Sulle kasu ning kui Sulle need meeldivad, siis olen väga tänulik, kui jagad seda lehte ka oma sõpradega, kel sellest abi võiks olla. 

Igasugune tagasiside ja täiendavad mõtted on igati teretulnud - nii saan ka mina end arendada ning loodetavasti motivatsiooni sellega edasi tegeleda.

Fun fact: rebaseks kutsus mind mu vanaisa ning juba lapsepõlvest peale on rebane olnud justkui mu hingeloom, sellest ka minu kodulehe nimi. 

Mõnusat koos arenemist!